TITLE

DESCRIPTION

Pasowanie na ucznia 27.10.2017

Dziś był wyjątkowy dzień dla uczniów naszej klasy. Choć do szkoły chodzimy już dwa miesiące, to dziś właśnie oficjalnie zostaliśmy przyjęci do braci uczniowskiej. Zanim to się stało, wystąpiliśmy przed wspaniałą publicznością - naszymi rodzicami, kolegami ze szkoły, całym gronem pedagogicznym. Razem z innymi nowymi uczniami naszej placówki wzięliśmy udział w akademii "Królestwo Szkołolandii". Pięknie się zaprezentowaliśmy i mimo tremy wspaniale recytowaliśmy wiersze i śpiewaliśmy piosenki. Złożyliśmy ślubowanie, że obiecujemy być dobrymi ludźmi. Na koniec pani dyrektor pasowała nas wieeelkim ołówkiem- na początku trochę się go baliśmy, ale okazało się, że strach ma wielkie oczy:). To był bardzo uroczysty dzień, który na długo zapadnie w naszej pamięci.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress