TITLE

DESCRIPTION

Wigilia

20 grudnia społeczność Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Legionowie spotkała się w ratuszu na koncerciedscn0858wigilijnym „Gore gwiazda” w wykonaniu wszystkich klas pod kierunkiem pań Karoliny Kwiatek i Doroty Bonisławskiej. Przybyłych na spotkanie gości witali w mikołajkowych strojach uczniowie klasy III, którzy rozdawali papierowe aniołki z życzeniami.

Podczas koncertu wszystkie klasy prezentowały się kolejno na scenie,  śpiewając pastorałki i piosenki świąteczne oraz grając na dzwonkach i trójkątach.

Natomiast 22 grudnia odbyła się nasza pierwsza klasowa Wigilia. Połamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia i wspólnie usiedliśmy do wigilijnego (bardzo słodkiego) stołu.